Deva: VR – Respiro Etkisi
07/19/2020
Dijital reklam kampanyası
Berqnet : Bu Sefer Gerçekten Çok Şanslısınız
10/30/2019

Monofiyat.com

MARKA KİMLİĞİ


O’dan bir marka hikâyesi…Müşteri:
Monofiyat

İşler:
Marka Kimliği
Logo Tasarımı
Görsel Tasarım
Ambalaj Tasarımı
Kurumsal Kimlik
MONOfiyat.com, kulaklık ürün grubundan taşınabilir hoparlöre, akıllı saatten aksiyon kameraya kadar çok sayıda ürün seçeneğini Türkiye’nin her noktasına çok uygun fiyatlarla ulaştırmayı amaçlayan bir start-up markası.

MONOfiyat.com’un ilk günden itibaren tüm süreçlerinde yer alarak, marka kimliğinden web/mobil uygulamalarına kadar tüm tasarım ihtiyaçlarına çözüm sağladık. MONOfiyat ile yola çıktığımızda ilk hedefimiz güçlü bir başlangıç yapmasını sağlamak için ayrıştırıcı ve akılda kalıcı bir marka kimliği oluşturmak oldu.

Hedef kitle araştırmaları, analizler ve workshop çalışmalarından sonra markanın söylemlerini, kullanıcılara hissettirmek istediği duyguyu ve duruşunu belirledik. Markanın DNA’sını oluşturduktan sonra da logosunu, kullanıcı deneyimini arttıracak renk skalalarını ve kendisine ait özel ikonları belirleyerek kullanıcıları her alanda sarabilecek bir marka kimliği inşa ettik.

Oluşturduğumuz bu marka kimliği rehberliğinde de tüm tasarım süreçlerine çözüm sağladık. Pazaryerlerindeki görseller, sosyal medya iletişimi, hem web sitesi hem de mobil uygulamanın tasarımı ve dijital mecralar için kullanılacak tüm görsel içerikler bu marka kimliği doğrultusunda üretildi. Bu sayede de tüm mecralarda deneyimlenebilecek bir marka bütünlüğü yakalamış olduk. Günün sonunda ise hem kullanıcıların dijital dünyada Monofiyat markası ile temas ettikleri her noktada aynı deneyimi hissetmelerini hem de yola yeni çıkan bir markanın tüketici hafızasında güçlü bir yer edinmesini sağladık.Benzer İşler
Tüm İşler >