Skip to main content

Influencer Space© Ekosistemine Hoş Geldiniz!

Markanıza en uygun influencer’lar sosyal medyadaki sesiniz olsun! WALKS Influencer Space© sayesinde influencer’larla ses getiren kampanyalara imza atabilir, ürün ve hizmetlerinizi çok daha geniş kitlelere duyurabilirsiniz. Size en uygun influencer’larla eşleşmek için kayıt formunu hemen doldurun.

Markanıza Özel Yaratıcı Influencer Kampanyaları!

WALKS Influencer Space©, markanızı sadece uygun isimlerle eşleştirmekle kalmaz, her influencer ile size özel, yaratıcı kampanyalar kurgular. Böylece size uygun influencer’lar markanızı “Reklam kokan” sıradan tanıtım paylaşımlarıyla değil yaratıcı ve özgün kurgularla takipçilerine tanıtır.

Veriye Dayalı Kampanya Stratejileri

Derin ve detaylı influencer kitle ve içerik analizlerimiz ile marka kimliğinize ve stratejinize uygun veriler ile hareket ediyoruz. Markanızın güven ve itibar kaybettirmemesi ve yeterki etkiyi sağlaması önceliğimiz.

Bütünleşik Dijital İletişim

Markanızı tümüyle ele alıyoruz ve tüm kanallarda aynı iletişimin sürdürülmesini sağlıyoruz. Omni-channel iletişim ile sadece influencer çalışmaları yanında tüm mesajları ve iletişimi gerekli platformlara doğru şekilde entegre ediyoruz.

Markalarla işbirliği yapmanın en kolay yolu:

WALKS Influencer Space©!

Nitelikli markalarla kaliteli ve uzun süreli işbirliklerine imza atmak istiyorsanız, markalara giden en kolay yola yani Influencer Space©’e hoş geldiniz!

Hem geliriniz hem de prestijiniz artsın!

WALKS Influencer Space© sayesinde kaliteli markalarla özel işbirlikleri yapma şansı yakalar, böylece hem gelirinizi hem de prestijinizi kolayca artırabilirsiniz.

Ses Getiren Kampanyalar

WALKS Influencer Space© ile güçlü ve ses getiren kampanyalar yaparak hem markalar ile güçlü işbirlikleri kurabilir hem de kendi tanınırlığınızı arttırabilirsiniz.

WALKS Influencer Space©’in Seçkin Influencer Listesine Katılın!

WALKS Influencer Space©’e başvuran tüm influencer’lar özel bir değerlendirme sonucunda belirlenir ve seçkin listede yer alan isimler için kaliteli markalarla ses getiren kampanyalar kurgulanır.

Listede yer almak istiyorsanız değerlendirme için aşağıdaki formu hemen doldurun!

Influencer’larımız markanızın sesi olsun ister misiniz?

Influencer iletişimi, dijital iletişim ve tüm kreatif ihtiyaçlarınız için biz buradayız!

Müşterimiz olmasanız da olur, WALKS ekibi desteğe hazır.

Bize ulaşmak için yandaki formu doldurun, sizi hemen arayalım.