Skip to main content

LET’S 

SOCIAL

Markanızı sosyalleştiriyoruz!

Markanız sosyal medyada yansıttığı kimlik sizi mutlu etmiyorsa, arkanıza yaslanıp onu WALKS’un sosyal medya ekibine teslim edin ve sosyal medyadaki başarınızın tadını çıkarın.

WALKS Let’s Social markanızın sosyal medyada kimliğini baştan yaratır.

Marka ve Rekabet Analizi

Sosyal medyadaki varlığınız tüm yönleriyle analiz edilir. Sosyal medyadaki bugüne kadar hakkınızda neler konuşuldu (ya da neden konuşulmadınız), rakiplerinize göre neredesiniz, bugüne kadar yapılan yanlışlar ve doğrular neler gibi pek çok sorunun yanıtı detaylı olarak analiz edilir ve raporlanır.

Sosyal Medya Durum Analizi

Marka ve rekabet analizinde elde edilen veriler işlenir, yorumlanır ve tespit edilen sorunlara getirilecek önerilerle birlikte rapor olarak sunulur.

Kreatif
Strateji

Analiz ve rapor sonuçlarında ortaya çıkan tabloya ve belirlenen hedeflere uygun kreatif sosyal medya stratejisi hazırlanılır. Stratejiyi besleyen fikirlerle birlikte sunum olarak sizinle paylaşılır.

Sosyal Medya Söylem Dili Oluşturulması

Sosyal medyada kullanacağınız dil, markanızın kimliğini oluşturur. Size en uygun sosyal medya söylem dili belirlenir ve örneklerle tarafınıza sunulur.

Sosyal Medya Tasarım Dili Oluşturulması

Markanıza özel hazırlanan kreatif sosyal medya stratejisi görsel dünyada nasıl hayat bulacak, sosyal medyada hangi renkleri, hangi fontları seçmeli, nasıl bir görsel dil kullanmalısınız? Görsel kimliğinizi oluşturan tüm detaylar en küçük ayrıntılarıyla belirlenip paylaşılır.

Reklam
Yönetimi

Sosyal medya hedeflerine göre hazırlayacağımız yaratıcı içerikleri geniş ve doğru kitlelere ulaştırmak için sosyal medya reklamlarını optimize ediyor ve hedef kitleniz ile maksimum etkileşim sağlıyoruz.

Yıllık
Takvim

Size özel yıllık bir sosyal medya takvimi hazırlanır ve markanızı ilgilendiren tüm özel günler sizin için bu takvimde belirlenir. Sosyal medyada gündem olabilecek eğlenceli günler, ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi vurgulama fırsatı yaratacak dönemler, resmi bayramlar gibi tüm tarihleri bu takvimde önceden görür, hangi aylarda özel çalışmalar yapılacağını yıl başından itibaren bilirsiniz.

İtibar Yönetimi ve Kriz Planı

Zamanında aksiyon alınması olası sosyal medya krizlerini önlemede ve markanızın itibarını korumada hayati önem taşır. Markanızın sosyal medyada karşılaşabileceği tüm krizler için alternatif senaryolar ve bu senaryolarda alınacak aksiyon zincirleri belirlenir. Böylece olası tehdit durumlarında hızla aksiyon alınarak oluşabilecek bir kriz başlamadan önlenir.

Let's Social Size Ne Fayda Sağlar?

Markanızın WALKS’un uzman ve heyecanlı ekibi sayesinde sosyal medyada profesyonelce temsil edilmesini ve hayal ettiğiniz etkiyi yaratmasını sağlar.

Let’s Social sayesinde sosyal medyada tatsız sürprizlerle karşılaşmaz, her şeyin kontrol altında olduğunu bilirsiniz.

Sosyal medyada artan bilinirliğiniz satışlarınıza da yansıyarak hedeflerinize daha kısa sürede ulaşmanızı yardımcı olur.

Marka Bilinirliğinizi Arttırır

Marka bilinirliğiniz müşteri kazanmak için pazarlama hunisinin en öncelikli ve temel adımıdır. Müşterilerinizin sizi hatırlaması ve dikkate alınan bir marka kümesinde olmanız satın alma karar sürecinde önemli bir yer tutar. Bilinirliğinizin yeterli olmadığını düşünüyorsanız doğru yerdesiniz; Let’s Social sayesinde sosyal medyada markanızın bilinirliği kısa sürede artar ve güçlenir.

Güçlü İlişkiler Geliştirmenizi Sağlar

Bilinirlikten sonra diğer önemli bir konu marka bağlığıdır. Müşterilerinizle geliştireceğiniz etkileşimle güçlü bir marka algısı inşa edebilir, daha güçlü müşteri bağları kurabilirsiniz. Sosyal medya platformlarının sunduğu imkanları kullanan markalar müşterileriyle yeni yollar kullanarak, daha ileri seviyede ilişkiler kurma beceresi kazandı. Siz de Let’s Social sayesinde müşterileriniz ile sağlam ve güçlü bağlar kurup, gelirlerinizi, pazar payınızı ve kârınızı arttırabilirsiniz.

Web Sitenizi Kitlelere Ulaştırır

Sosyal medya pazarlamasını etkin kullanmanın en büyük artılarından biri de web sitenizin trafiğini artırmaktır. Let’s Social, sosyal medya platformlarını markanız ve web siteniz için güçlü bir trafik kaynağı haline getirir.

 

İtibarınızı Korur ve Geliştirir

Markanızın geleceğini itibarı belirler. Markanızın itibarını güçlendirmenin ve korumanın yolu ise profesyonel bir sosyal medya yönetiminden geçer. Let’s Social, sizin için sosyal medyada marka itibarı inşa eder ve bu itibarı her adımda hem korur hem de geliştirir.

Hemen Formu Doldurun Markanızı Sosyalleştirelim!

WALKS’un sosyal medya yönetimi hizmeti hakkında bilgi almak ve sizin için yapabileceklerimizi ekibimizden dinlemek için bilgi formunu doldurmayı unutmayın! Müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, ücretsiz danışmanlık toplantınızı organize edecektir.

Sosyal Medya Yönetiminde Bize Güvenen Bazı Markalar